Shurupi magjik që shëron kollin dhe largon gëlbazën nga mushkëritë

Sirup bio

Kur jeni të shëndetshëm, mukoza zakonisht është e pastër dhe minimale. Sidoqoftë, kur kollitni sasi të mëdha të gëlbazës, kjo mund të jetë indikator i ndonjë infeksioni apo alergjie. Prandaj, trakti respirator pezmatohet dhe shkakton koll të papërballueshëm.

Shumë njerëz kanë koll disa herë gjatë vitit, e bashkë me të edhe gëlbazë. Trupi jonë mund të prodhojë rreth 1 deri në 1.5 litra gëlbazë në ditë.

Prandaj, është tejet e rëndësishme që kolli të trajtohet dhe gëlbaza të eliminohet në kohë. Për këtë, ne ju prezantojmë një shurup natyral i cili e trajton këtë sëmundje, ku përbërës kryesorë janë karotat.

E vetmja metodetë e garantuar 100%
Filtera te cilet ndaloin pirjen e duhanit për 7-14 ditë qmimi 6.99€
Kliko Porosit Tani

Karotat janë burim i shkëlqyeshëm i vitaminës A, karotenit, hekurit, magnezit, kalciumit etj. Prandaj, janë të mahnitshme për trajtimin e kapsllëkut, pezmatimit të zorrëve, pastrimin e gjakut etj.

Përbërësit:

– Një apo dy kilogramë karota

– Tri deri në katër lugë mjaltë

Preni karotat dhe vendosni në ujë për t’u vluar. Vlojeni ujin derisa të zbuten karotat, pastaj kur uji i vluar të jetë ftohur, shtojani edhe mjaltën.

Shurupin mbajeni në dhomë të ftohtë dhe përdorni tri deri në katër lugë të këtij shurupi në ditë. Rezultatet do t’i vëreni brenda pak ditëve.