Shurupi magjik që shëron kollin dhe largon gëlbazën nga mushkëritë

Shumë njerëz kanë koll disa herë gjatë vitit, e bashkë me të edhe gëlbazë. Trupi jonë mund të prodhojë rreth 1 deri në 1.5 litra gëlbazë në ditë.

REKLAMË

Shirupa BIO 100% Biofit
Për çdo lloje të sëmundjeve
Për më shumë klikoni në buton

Kur jeni të shëndetshëm, mukoza zakonisht është e pastër dhe minimale. Sidoqoftë, kur kollitni sasi të mëdha të gëlbazës, kjo mund të jetë indikator i ndonjë infeksioni apo alergjie. Prandaj, trakti respirator pezmatohet dhe shkakton koll të papërballueshëm.

Prandaj, është tejet e rëndësishme që kolli të trajtohet dhe gëlbaza të eliminohet në kohë. Për këtë, ne ju prezantojmë një shurup natyral i cili e trajton këtë sëmundje, ku përbërës kryesorë janë karotat.

Karotat janë burim i shkëlqyeshëm i vitaminës A, karotenit, hekurit, magnezit, kalciumit etj. Prandaj, janë të mahnitshme për trajtimin e kapsllëkut, pezmatimit të zorrëve, pastrimin e gjakut etj.

Përbërësit:

karota,Vitaminë A, karoten, hekur, magnezit, kalcium .

Mjaltë kundër gripit, kollës dhe gëlbazes,qetësimin e stomakut, kundër diarresë .Tundeni mirë para perdorimit . Pas hapjes të ruhet në frigorifer dhe te konsumohet brenda 4-5 ditëve


Prpduktin mund ta porositni ne faqen Shendeti https://www.facebook.com/ruajeshendetin/

Share this: