Vuani nga gurët në veshka?

Vaj ulliri dhe lëng limoni: Përzierja e përftuar nga bashkimi i lëngut të limonit dhe vajit të ullirit është një ndër trajtimet më efikase për parandalimin e gurëve në veshka. Kjo përbërje natyrale ka veti diuretike dhe antioksiduese që çtoksikon gjakun dhe eleminon mineralet e tepërta nga urina. Në një shishe të errët qelqi shtoni 500 ml vaj ulliri ekstra të virgjër dhe 500 ml lëng limoni të freksët. Mbyllni shishen dhe pasi ta keni tundur disa herë, duke u siguruar që mbyllja është tërësisht hermetike, lëreni për një javë në një vend të errët ku nuk ka dritë. Pini nga një lugë gjelle esëll në mëngjes derisa lëngu të mbarojë plotësisht/ Pas një jave pushim mund të filloni sërish trajtimin.

REKLAMË

Lëng për pastrimin e veshkave
100% BIO
Veshkat janë ndër organet më të rëndësishme në trupin e njeriut pasi kryejn funksione jetësore TRAJTIMI NATYRAL PER SEMUNDJET E VESHKAVE DHE TE TRAKTIT URINAR ME LENGUN BIO 100%

Përdorimi: Të pihet një filxhan i këtij lëngu çdo ditë.

Share this:

Leave a Reply