Blog 📃

Shirup bio për pastrimin nga nikotina

Shirup për PASTRIMIN e MUSHKËRIVE prodhohet bio 100% vetem me porosi Ky shurup i mrekullueshëm per behet nga:👉XHENXHEFILI👉 Mjalti I bjeshkes 👉 Halat e PISHAVE është 100% natyral i shishëm dhe pa asnje efekt anësor.Çmimi 33€ Me këtë shurup të mrekullueshëm pastroni mushkërit tuaja nga nikotina pa asnje dhimbje,Shkencëtarë tregojnë se sirupi nga xhenxhefili dhe … Continue reading Shirup bio për pastrimin nga nikotina

Thuaj stop duhanit

Filtera adekuat te licensuar për lënjen e duhanit një ndër produktet më efikase për lenjën e duhanit qe nga viti 2018 e deri me tani . 1.Përdorimi 2. Efektet vetëm pozitive Stabilizon frymarrjen . Ritmi i zemrës dhe shtypja e gjakut i rikthehen niveleve normaleTë ftohtit që e ndjeni si pasojë e nikotinës, i rikthehet … Continue reading Thuaj stop duhanit

Hirra është eliksir i vërtetë i shëndetit: Shton lumturinë, ndihmon te dobësimi, ulë lodhjen, shëron inflamacionet

Gjysmë litri deri në një litër e kësaj pijeje në ditë dhe pas disa ditësh do të shihni ndryshime të pabesueshme. Hirra është produkt i cili krijohet gjatë prodhimit të djathit dhe jogurtit, dhe në të mbeten përbërësit më të mirë dhe më të vlefshëm të qumështit: vitaminat B dhe E, mineralet dhe sheqernat e … Continue reading Hirra është eliksir i vërtetë i shëndetit: Shton lumturinë, ndihmon te dobësimi, ulë lodhjen, shëron inflamacionet

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.